WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ!!!

Szkoła Podstawowa - Klasa VI

Wychowawca

mgr Anna Rzącka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 wychowanie do życia w rodzinie 7 mgr Agnieszka Piotrowska
09:45 - 10:30 język polski 10 mgr Justyna Trzonek
10:35 - 11:20 matematyka 3 mgr Urszula Matysiak
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne Sala gim. mgr Dariusz Stefańczyk
12:30 - 13:15 język angielski 10 mgr Elżbieta Witczak
13:20 - 14:05 historia i społeczeństwo 10 mgr Beata Wyciszkiewicz
14:10 - 14:55 przyroda 6 mgr Ewa Kaczorek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 religia 10 mgr Renata Gałka
09:45 - 10:30 wychowanie fizyczne Sala gim. mgr Dariusz Stefańczyk
10:35 - 11:20 język angielski 6 mgr Elżbieta Witczak
11:35 - 12:20 plastyka 10 mgr Anna Rzącka
12:30 - 13:15 matematyka 5 mgr Urszula Matysiak
13:20 - 14:05 język polski 10 mgr Justyna Trzonek
14:10 - 14:55 zajęcia komputerowe gr. I 3 mgr Dariusz Stefańczyk

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 matematyka 6 mgr Urszula Matysiak
09:45 - 10:30 historia i społeczeństwo 10 mgr Beata Wyciszkiewicz
10:35 - 11:20 zajęcia techniczne 10 mgr Dariusz Stefańczyk
11:35 - 12:20 zajęcia z wychowawcą 10 mgr Anna Rzącka
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne Sala gim. mgr Dariusz Stefańczyk
13:20 - 14:05 język polski 9 mgr Justyna Trzonek
14:05 - 14:55 przyroda 6 mgr Ewa Kaczorek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 religia 10 mgr Renata Gałka
09:45 - 10:30 język polski 10 mgr Justyna Trzonek
10:35 - 11:20 muzyka 10 mgr Łukasz Ludwicki
11:35 - 12:20 język angielski 10 mgr Elżbieta Witczak
12:30 - 13:15 matematyka 3 mgr Urszula Matysiak
13:20 - 14:05 zajęcia komputerowe gr. II 3 mgr Dariusz Stefańczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 matematyka 6 mgr Urszula Matysiak
09:45 - 10:30 wychowanie fizyczne Sala gim. mgr Dariusz Stefańczyk
10:35 - 11:20 język polski 6 mgr Justyna Trzonek
11:35 - 12:20 język polski 6 mgr Justyna Trzonek
12:30 - 13:15 przyroda 6 mgr Ewa Kaczorek