WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ!!!

Aktualności

25 czerwca 2016 11:05 | Aktualności

Uroczyste pożegnanie absolwentów 2016

Dnia 24. 06. 2016 r. o godzinie 1100odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy III gimnazjum.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego.
Następnie dyrektor szkoły zaprosił wszystkich obecnych do obejrzenia prezentacji multimedialnej przygotowanej przez absolwentów. Pokaz zatytułowany był „Uczniowie, jakich nie znacie”. Kolejne slajdy przybliżały nam postacie uczniów w innych, pozaszkolnych sytuacjach. Była to okazja do śmiechu, wzruszenia czy zadumy.
Po prezentacji głos zabrał dyrektor szkoły, podsumowując lata, jakie uczniowie klasy III gimnazjum spędzili w naszej placówce.
Następnie absolwentów pożegnała wychowawczyni, życząc im wielu sukcesów w drodze do przyszłości.
Po uroczystym wręczeniu świadectw i nagród rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniowie klasy II gimnazjum , którzy pożegnali swoich starszych kolegów. W trakcie pożegnania nadawano tytuły absolwentom kojarzące się z ich cechami osobowości i zachowaniem. Na pamiątkę wspólnie spędzonych lat wręczyli im również upominki.
Na zakończenie absolwenci podziękowali wszystkim nauczycielom, panu dyrektorowi i pani dyrektor, pracownikom obsługi, rodzicom.
Tradycją stało się, że rodzice absolwentów wręczają Panu dyrektorowi drzewo które absolwenci sadzą przed budynkiem szkoły. W tym roku był to glediczja. Spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz dyskoteka.

Absolwentom życzymy powodzenia!

Przeczytano: 1291 razy. Wydrukuj|Do góry

Uroczyste pożegnanie absolwentów 2016