WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ!!!

Aktualności

24 czerwca 2017 11:00 | Aktualności

Uroczyste pożegnanie absolwentów 2017

Dnia 23. 06. 2017 r. o godzinie 1100odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy III gimnazjum.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego.
Następnie trzecioklasiści otrzymali świadectwa ukończenia gimnazjum oraz nagrody za udział w zawodach, konkursach i za działalność na rzecz szkoły i środowiska. Pani Dyrektor wręczyła również list gratulacyjny rodzicom Marcelego Zielińskiego oraz podziękowanie za współpracę rodzicom Sandry Olejnik i Marcelego Zielińskiego. Na akademii obecny był również ksiądz proboszcz Jacek Frankowski, który życzył absolwentom powodzenia na dalszych etapach nauki i udanych wakacji.
Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna.
Uczniowie klasy II gimnazjum pożegnali swoich starszych kolegów krótkim występem artystycznym. Na pamiątkę wspólnie spędzonych lat wręczyli im upominki.
Następnie wierszami i piosenkami uczniowie klasy III gimnazjum podziękowali wszystkim pani dyrektor, nauczycielom, pracownikom obsługi, rodzicom. Były to słowa doceniające starania i trud nauczycieli, słowa serdeczności i szacunku dla nich, ale i słowa smutku, że pewien etap ich życia, związany z młodzieńczą beztroską, już minął.
Tradycją stało się, że rodzice absolwentów wręczają Pani Dyrektor drzewo które absolwenci sadzą przed budynkiem szkoły. W tym roku była to katalpa. Spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Absolwentom życzymy powodzenia!

Przeczytano: 1005 razy. Wydrukuj|Do góry

Uroczyste pożegnanie absolwentów 2017